OwocowyJogin

Piotr Przybylski

O mnie

 Jestem założycielem studia Chata Joga, twórcą tej strony i wszystkich zdjęć.  Praktykuję jogę od około 7 lat, uczę od 4 lat. Oprócz jogi swoje doświadczenie w rozwoju fizycznym budowałem przez 20 lat głównie na akrobatyce, tańcu, tai-chi, aikido, muay-thai i wspinaczce. Wnikliwie rozpracowałem anatomię człowieka pod względem mechaniki, początkowo dla potrzeb malarstwa i grafiki 3d. Jednak nie ograniczam się tylko do ciała fizycznego i rozwijam dalej wiedzę o psychosomatyce. Jestem rozpoznawalny jako Owocowy Jogin, ponieważ przeszedłem 3 letni proces surowego odżywiania, w tym frutarianizmu, natomiast aktualnie z niego zrezygnowałem i żywię się restrykcyjnie wegańsko. Moja dieta składa się z ekologicznych warzyw, owoców, kaszy jaglanej, czerwonego ryżu, komosy ryżowej oraz olejów zimnotłoczonych. Poza jogą intensywnie zajmuję się malarstwem, designem 3d i akrobatyką sportową.

Mój styl

Mój unikalny system rozwoju w hatha jodze bazuje na teorii taśm powięziowych i przykłada dużo uwagi do oddechu. Pracujemy regularnie w cyklach po 9 lekcji, z których każda, po ogólnorozwojowej dynamicznej rozgrzewce, przepracowuje inne zakresy ruchu.

Ha -tha oznacza słońce i księżyc, symobilzuje równowagę. Budujemy ją pomiędzy rozluźnieniem, a wzmocnieniem. Trwamy przeważnie w bezruchu w pozycjach wzmacniających i rozciągających, w indywidualnej strefie komfortu, od 15sek do 2 minut. W asanach wykorzystujemy pracę z poizometryczną relaksacją mięśni pochodzącą z fizjoterapii. Rozwijamy wewnętrzny spokój w trudnych sytuacjach życiowych.  Zawsze wykonujesz najlepiej dopasowaną do siebie wersję asany poznając siebie i akceptując swoje możliwości. Zaczynasz dowiadywać się w jaki sposób spięcia w ciele łączą się z Twoją psychiką i emocjami.

Lekcje ze mną

Zajęcia w grupie początkującej to świetny czas na rozpoczęcie przygody z jogą. Natomiast grupy ogólne są otwarte dla wszystkich, a poziom zajęć jest elastycznie dopasowywany do średniego poziomu grupy. Jeśli grupa początkująca nie pasuje Ci czasowo, to możesz dołączyć do ogólnej. Natomiast zawsze masz duży wachlarz indywidualnego dobrania wersji asan dla siebie, z moją pomocą. Możesz praktykować dużo lżej niż inni, lub dużo mocniej. Lekcje trwają 1,5 -2h.

 

 Zapraszam również na lekcje indywidualne na żywo w Krakowie i Warszawie, lub online. Wtedy wszystkie ćwiczenia są indywidualnie dobierane dla Ciebie. Lekcje na żywo są połączone z masażem. Możesz wybrać  1,5h, lub 2h, których cena w pakietach schodzi nawet do 150zł/h.

Zadzwoń pod numer 785 887 445 i umów się na lekcje!