Dorota Kozłowska

O mnie

Pasjonatka jogi, różnych metod kształtowania gibkości, gór i freedivingu, interesuje się medycyną niekonwencjonalną i masażem.

Absolwentka krakowskiego AWF kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Zarządzanie Ośrodkami SPA oraz Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego w Krakowie. 

Certyfikowana instruktorka, zajęcia typu body & mind prowadzi od 2012 roku (joga, stretching, pilates, piyo, mobility, autoterapia mięśniowo – powięziowa, relaksacje, zdrowy kręgosłup), dodatkowo trenerka personalna z uprawnieniami REPS. 

Od 2015 roku dyplomowana nauczycielka Vinyasa Yoga RYT 200. Od dwóch lat rozwija swój własny styl jogi funkcjonalnej, w którym łączy vinyasy z poszczególnymi tradycyjnymi asanami, ich wariantami oraz z nowoczesnymi modyfikacjami ich wykonania. Dodatkowo aby równomierniej i efektywniej kształtować siłę i elastyczność w sekwencje asan wplata ćwiczenia kształtujące gibkość, funkcjonalne, wzmacniające i mobilizacyjne.

Nieodzownym elementem każdych zajęć jest nauka oddechu ujjayi, kapalabhati oraz technika oczyszczająca – nauli kriya.

Dorota uwielbia uczyć się i doskonalić, chce móc się rozwijać w nieskończoność i przez ten czas pragnie dzielić się swoją wiedzą, praktyką i doświadczeniem z innymi – nauczanie ludzi sprawia jej dużo frajdy 🙂

Ruch, przemieszczanie się i eksplorowanie to całe jej życie.

Serdecznie zaprasza wszystkich mniej i bardziej wyjogowanych na zajęcia.